Informacje parafialne XIII Niedziela Zwykła – 30.06.2013 r.
Dodane przez admin dnia Czerwiec 29 2013 18:34:30

XIII Niedziela Zwykła – 30.06.2013 r.

1. Dzisiaj poświęcenie pól w Babcu Piasecznym o godz. 15.00.

2. Dzisiaj zapraszamy na wykład p. prof. dr hab. K. Moisan-Jabłońskiej z okazji Roku Wiary, który rozpocznie się o godz. 17.00. Serdecznie zapraszamy!

3. Dzisiaj razem z Diecezjalnym Caritasem chcemy zebrać odzież dla potrzebujących. Można przynosić rzeczy do zakrystii lub do kancelarii. Akcja polega na zebraniu jak największej ilości czystej, niepotrzebnej, zalegającej strychy i garderoby odzieży, mogą być kołdry, pierzyny, firany, zasłony, dywany, chodniki oraz powiązane parami buty. Samochód będzie stał przy kościele w godz. 7.30 – 12.00.

4. W tym tygodniu przeżywamy I Czwartek, I Piątek oraz I Sobotę miesiąca. Odwiedziny chorych
w I Piątek od godz. 9.00 a w sobotę nabożeństwo I Sobót miesiąca o godz. 20.00.

5. W przyszłą niedzielę z racji I niedzieli miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu a po Mszy św. o godz. 12.00 procesja eucharystyczna wokół naszego kościoła. Asystę procesyjną proszę o przygotowanie procesji.

6. W lipcu i sierpniu kancelaria parafialna czynna jest we wtorki i piątki po Mszy św. wieczornej. Msza św. w kaplicy sióstr w czasie wakacji o godz. 8.00.

7. W najbliższy poniedziałek dzieci naszej parafii w liczbie 27 osób oraz 3 opiekunów wyjadą na wypoczynek do Kielc, który zorganizowaliśmy razem z Zarządem Osiedla nr 1. Na ręce p. Tomasza Kowalskiego, przewodniczącego Zarządu Osiedla nr 1, składam wszystkim serdeczne podziękowanie za owocną współpracę.

8. W zakrystii do nabycia Gość Niedzielny. Zachęcamy do czytania!

Podziękowanie:

Składam serdeczne podziękowanie Nowożeńcom: Sylwii Pesta i Marcinowi Rudzińskiemu z sobotniego ślubu oraz Ich Rodzicom za udekorowanie kościoła. Bóg zapłać!

Zapowiedzi przedślubne:

1. Daniel Dobies, kawaler z parafii tutejszej,
Elżbieta Marcinkowska, panna z parafii w Borkowie, zapowiedź III

2. Dariusz Penszyński, kawaler z parafii tutejszej,
Monika Chrzanowski, panna z parafii w Borkowie, zapowiedź III

Rozszerzona zawartość newsa