Informacje parafialne - 26.01.2014
Dodane przez admin dnia Styczeń 25 2014 16:19:43
Zewnętrzna Uroczystość Św. Wincentego Pallottiego – 26.01.2014 r.


1. Dzisiaj w naszej wspólnocie Zewnętrzna Uroczystość Św. Wincentego Pallottiego, Założyciela Księży Pallotynów. Dziękując za dziedzictwo Św. Założyciela, które zostawił modlimy się o rozwój Zgromadzenia i błogosławieństwo dla dzieł prowadzonych w Polsce i na całym świecie.

2. Dzisiaj serdecznie zapraszamy na Koncert Kolędowy w wykonaniu członków zespołu Deus Meus. Koncert rozpocznie się o godz. 17.00.

3. Zapraszamy na Modlitewne Pogotowie Duchowe w każdą niedzielę o godz. 15.00.

4. W najbliższą sobotę zapraszamy na spotkanie dla ministrantów czytających o godz. 9.00, a dla wszystkich od godz. 10.00 do 12.00 na lutowy dzień skupienia, próby dla scholi dziecięcej od godz. 12.00.

5. Spotkania kółka ewangelizacyjnego będą we wtorki o godz.17.30 na plebanii. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

6. Serdecznie zapraszamy na bal karnawałowy z proboszczem 1 lutego w Sonacie, początek o godz. 17.00. Zapisy w zakrystii oraz u p. przewodniczącego Zarządu Osiedla Nr 1 Tomasza Kowalskiego. Zapisało się ponad 120 osób.

7. Spotkania dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania będą 2 oraz 9 lutego po Mszy św. o godz.16.00. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

8. Składam serdeczne podziękowanie p. przewodniczącemu Zarządu osiedla Nr 1 Tomaszowi Kowalskiemu oraz p. przewodniczącemu Rady Parafialnej Krzysztofowi Lorkowi za harmonijną współpracę oraz organizację choinki dla Najmłodszych Parafian w Zajeździe Marysieńska w miniony czwartek. Dziękuję p. Marii Długokęckiej za udostępnienie Sali a Zespołowi Prestiż ze Studzieńca za oprawę muzyczną balu Najmłodszych Parafian.

9. Potrzebujemy akordeony dla ks. Piotra Kalinowskiego SAC oraz książki do nauki na tym instrumencie. Ks. Piotr chce w Afryce zrealizować projekt nauki gry na tym instrumencie dla ludzi swojej parafii.

10. W zakrystii można nabyć Gość Niedzielny. Zachęcamy do czytania.

Rozszerzona zawartość newsa