Informacje parafialne - 02.02.2014
Dodane przez admin dnia Luty 01 2014 11:05:35
IV Niedziela Zwykła – 02.02.2014 r.

1. Dzisiaj Święto Ofiarowania Pańskiego, który w całym Kościele Katolickim przeżywamy jak Światowy Dzień Życia Konsekrowanego. Jesteśmy Panu Bogu wdzięczni za modlitwę naszych Sióstr Benedyktynek: S. Ancili, S. Pauli, S. Zygmunty, S. Reginy, S. Maury, S. Benigny oraz Matki Przełożonej Agaty. Niech Bóg obdarza błogosławieństwem oraz nowymi powołaniami zakonnymi.

2. Dzisiaj oraz za tydzień spotkania dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania po Mszy św. o godz.16.00. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

3. Zapraszamy na Modlitewne Pogotowie Duchowe w każdą niedzielę o godz. 15.00.

4. W tym tygodniu przeżywamy I Czwartek i I Piątek miesiąca. Odwiedziny chorych w I Piątek od godz. 9.00. Zachęcamy do modlitwy o nowe powołania kapłańskie i zakonne.

5. W najbliższą sobotę zapraszamy na spotkanie dla ministrantów czytających o godz. 9.00, a dla wszystkich od godz. 10.00 do 12.00, próby dla scholii dziecięcej od godz. 12.00, spotkanie kółka ewangelizacyjnego we wtorki o godz.17.30 na plebanii. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

6. W następną niedzielę, tj. 9 lutego po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie z Ks. Marcinem Bieniaszem SAC dla rodziców i ministrantów wyjeżdżających na ferie zimowe.

7. Potrzebujemy akordeony dla ks. Piotra Kalinowskiego SAC oraz książki do nauki na tym instrumencie. Ks. Piotr chce w Afryce zrealizować projekt nauki gry na tym instrumencie dla ludzi swojej parafii.

8. W zakrystii można nabyć Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do czytania!


Zapowiedzi przedślubne:

1. Tomasz Maszerowski, kawaler za par. farnej
Kinga Tamara Dobies, panna z parafii tutejszej, zapowiedź I.

2. Przemysław Sych, kawaler z par. Rościszewo
Angelika Chrabąszczewicz, panna z parafii tutejszej, zapowiedź I.

Rozszerzona zawartość newsa