Ogłoszenia parafialne - 09.02.2014 r.
Dodane przez admin dnia Luty 08 2014 18:49:29
V Niedziela Zwykła – 09.02.2014 r.

1. Dzisiaj po Mszach św. zbieramy ofiary na ogrzewanie naszego kościoła. Grupom parafialnym oraz Darczyńcom składam serdeczne Bóg zapłać.

2. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 10.00 spotkanie Ks. Marcina Bieniasza SAC z rodzicami i ministrantami wyjeżdżających na ferie zimowe.

3. Dzisiaj spotkania dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania po Mszy św.
o godz.16.00. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy!

4. Zapraszamy na Modlitewne Pogotowie Duchowe w każdą niedzielę o godz. 15.00.

5. W przyszłą niedzielę spotkanie ks. Grzegorza Wiktora SAC z dziećmi oraz rodzicami przygotowujących się do Komunii Generalnej. Zainteresowanych serdecznie zapraszamy

6. W najbliższą sobotę zapraszamy na spotkanie dla ministrantów czytających o godz. 9.00, a dla wszystkich od godz. 10.00 do 12.00, próby dla scholii dziecięcej od godz. 12.00, spotkanie kółka ewangelizacyjnego we wtorki o godz.17.30 na plebanii. Wszystkich chętnych serdecznie zapraszamy.

7. Potrzebujemy akordeony dla ks. Piotra Kalinowskiego SAC oraz książki do nauki na tym instrumencie. Ks. Piotr chce w Afryce zrealizować projekt nauki gry na tym instrumencie dla ludzi swojej parafii.

8. Zapraszam do zakrystii osoby, które zamówiły Msze św. 15.05.2014 o godz. 18.00 w celu korekty godzin.

9. Składam serdeczne podziękowanie przewodniczącemu Zarządu Osiedla Nr 1 p. Tomaszowi Kowalskiemu oraz przewodniczącemu Rady Parafialnej p. Krzysztofowi Lorkowi za pomoc przy organizacji balu karnawałowego z proboszczem. Właścielom Sonaty pp. Telesiewicz za promocyjną cenę dla naszego balu oraz perfekcyjną organizację balu a wszystkim, którzy przyszli na spotkanie dziękuję za atmosferę spotkania.

10. Składam serdeczne gratulacje p. Dariuszowi Kalkowskiemu, który w miniony piątek został odznaczony przez wojewodę mazowieckiego orderem „Zasłużony dla Rolnictwa Polskiego” natomiast Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska odznaczona została medalem „Pro Mazovia”. Na ręce p. prezesa Grzegorza Gańko moje gratulacje dla całej społeczności Mleczarni z życzeniami kolejnych sukcesów oraz rozwoju.

11. W zakrystii można nabyć Gościa Niedzielnego. Zachęcamy do czytania!

Zapowiedzi przedślubne:

1. Tomasz Maszerowski, kawaler za par. farnej
Kinga Tamara Dobies, panna z parafii tutejszej, zapowiedź II.

2. Przemysław Sych, kawaler z par. Rościszewo
Angelika Chrabąszczewicz, panna z parafii tutejszej, zapowiedź II.

Rozszerzona zawartość newsa